Општински вестиСкопје

Без вода корисниците од улиците од Зелен пазар до Народна банка

Прекин во водоснабдувањето утре во периодот од 08.30 часот до отстранување на дефектот ќе имаат корисниците од бул.„Кочо Рацин“ лоцирани на потегот од Зелен Пазар до Народна банка, корисниците од улиците „Стив Наумов“, „Тетовска“ и „Пролет“, како и објектите на полициската станица Пролет и амбулантата на МВР во општина Центар, соопшти ЈП „Водовод и канализација“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close