Општински вестиСкопје

Без вода корисниците на улица „Сарај“, Грчец, Глумово, Шишево и Матка

ЈП Водовод и канализација известува дека денеска, од 10:00 часот, поради уличен дефект на ул.20/бб Сарај, без вода ќе бидат корисниците од истата улица, Грчец, Глумово, Шишево и Матка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close