0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСервисни информацииСкопје

Без вода жителите од улицата „Серска“ во Пржино

ЈП „Водовод и канализација“ - Скопје соопшти дека корисниците од улица „Серска“ во населбата Пржино се со прекинато водоснабдување поради санирање на дефект.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close