ОпштествоСкопје

Без вода дел од Ќерамидница и објектите на БЕГ и Комунална хигиена

Без водоснабдување денеска од 10 часот ќе останат жителите на дел од населбата Ќерамидница и објектите на БЕГ и ЈП Комунална хигиена“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close