Општински вестиСкопје

Без вода дел од Шуто Оризари

Дел од корисниците лоцирани на улиците „Метохиска“, „Гвадалахара“ и „Јован Хаџи Шишков“ во Шуто Оризари денеска ќе имаат прекин во водоснабдувањето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close