Општински вестиСкопје

Без вода дел од Чаир

Прекин на водоснабдувањето од 14:40 часот ќе имаат корисниците на потегот од улица „Цветан Димов“ до улицата „Коста Абрашевиќ“ во Чаир.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close