0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСервисни информацииСкопје

Без вода дел од улицата „Христо Татарчев“ во Кисела Вода

ЈП „Водовод и канализација“ - Скопје известува дека поради уличен дефект на ф-80 милиметир на улица „Христо Татарчев“ број 47, денеска прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците на дел од оваа улица во населбата Кисела Вода, на потегот од „Гет Кафе“ до последна автобуска станица на 24-ка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close