Општински вестиСкопје

Без вода дел од Ракотинци

ЈП „Водовод и канализација“ - Скопје известува дека денеска од 10:25 часот без вода се дел од корисниците од Ракотинци. Водоснабдувањето е прекинато поради уличен дефект ф-5/4 на улица 1/28 во Ракотинци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close