Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода дел од Пинтија

Прекин на водоснабдувањето денеска од 15:50 часот имаат корисниците поврзани на старата водоводна мрежа во населбата Пинтија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close