Општински вестиСкопје

Без вода дел од корисниците на улица „Пере Тошев“

Поради уличен дефект Ф2 на улица „Пере Тошев“ 64, без вода ќе бидат дел од корисниците од истата улица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close