0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Без вода дел од Кисела Вода

Без вода денеска ќе бидат корисниците на делови од улиците „Румена Хаџипанзова“, „Иван Хаџиниколов“, „Коперникова“ и „Малешевска“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close