Општински вестиСкопје

Без вода дел од жителите на Припор

ЈП Водовод и канализација-Скопје известува дека денеска, од 09:30 часот, без вода ќе бидат корисниците на улица „Христо Татарчев“ (втора зона Припор).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close