0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСервисни информацииСкопје

Без вода дел од Драчево и „Јадранската магистрала“

Дел од корисниците лоцирани на улиците „Малешевска“, „Аилска“, „Јакупица“, „Румена Хаџипанзова“, „Бранко Заревски“ и „Јадранска магистрала“ денеска ќе имаат прекин во водоснабдувањето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close