Општински вестиСкопје

Без вода дел корисниците на ул.„Франц Прешен“ во населба Влае

Поради водоводен дефект од ф-2”(Цола ) на ул.„Франц Прешен“ бр.102, денеска прекинато водоснабдување ќе имаат дел корисниците од населба Влае.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close