Скопје

Без вода делови од Кисела Вода

Без вода денеска од 9 часот се корисниците на дел од ул.„Христо Татарчев“ и крак 2 во општината Кисела Вода, а намален притисок ќе имаат дел од  корисниците во населбата, соопшти ЈП Водовод и канализација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close