ХроникаХроника.Портал

Безбедно лето без пожари – превентивна активност на Полициска станица Кочани

Полициски службеници од ОВР Кочани денеска, од 4:00 до 10:00 часот, спроведоа повеќе активности во рамки на „Безбедно лето 2022“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close