СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден се сретна со папата Франциск

Средбата со папата траела невообичаено долго, околу еден час и 15 минути.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close