Посетете ја новата веб страна на МИА
Дописници СветСвет

Бајден на средба со лидерите на Конгресот за приоритетните законски проекти на новиот состав

Претседателот на САД Џо Бајден денеска се сретна со лидерите на Конгресот, за заедничко разгледување на тековните законски приоритети.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close