СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден, најстариот американски претседател, го прослави својот 79-ти роденден

Џо Бајден, најстариот американски претседател на должност, го прослави 79-тиот роденден во саботата, еден ден по медицинскиот извештај во кој се наведува дека е способен да ги води Соединетите Американски Држави.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close