СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден и Макрон ќе разговараат во петок во Рим

Американскиот претседател Џо Бајден во петок во Рим ќе се сретне со францускиот колега Емануел Макрон, соопшти Белата куќа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close