0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден го потпиша Законот за безбедност на оружјето

Претседателот на САД, Џо Бајден денеска го потпиша Законот за безбедност на оружјето

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close