0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден во Кемп Дејвид разговара со тимот за национална безбедност за прашањето за Русија и Украина

Претседателот на САД Џо Бајден викендов ќе биде во Кемп Дејвид во близина на Вашингтон и ќе разговара со тимот за национална безбедност за сите аспекти на руско-украинската криза.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close