0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Барселона ја зголеми понудата за Левандовски

Браселона првично нудеше 32 милиони евра, а потоа ја зголеми понудата на 35 милиони евра.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close