0_Web_Актуелно0_МИА Истражува.ПорталИзбраноСвет.Слајдер

Балканот и оружјето: „Оружје за недај боже“-зошто граѓаните на Балканот имаат деветпати повеќе оружје од војската и полицијата

Масовното убиство во Цетиње, кога напаѓачот уби 11 лица, уште еднаш го постави прашањето за достапноста на огненото оружје на Балканот, каде 90 отсто од целото оружје е во рацете на граѓаните

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close