0_Магазин.ПорталЗанимливости

Бабичка изгорела 2.900 евра поради страв од Ковид-19

Жената испратила повеќе од 70 оштетени банкноти во банката, заедно со писмото.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close