0_Web_Насловна-слајдерДописници СветЛокални избори 2021Македонија.СлајдерПолитички партии

Ахмети: ДУИ има понуда за сите граѓани без разлика на етничката припадност

Со овој тим засилен со стручни луѓе од нивните области, за кој ќе гласаме на 17 октомври отвораме нова страница и со нив започнува третата декада со победи. Со овие зборови Али Ахмети лидерот на Демократската унија за интеграција ги претстави кандидатите за градоначалници во кои ќе настапат на претстојните Локални избори.

Back to top button
Close
Close