СветСвет.Слајдер

Аун: Одговорните за насилството ќе бидат изведени пред лицето на правдата

Претседателот на Либан, Мишел Аун денеска изјави дека одговорните за денешното насилство во Бејрут, при што загинаа шест лица, а 30 се повредени, ќе бидат изведени пред лицето на правдата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close