СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Аунг од домашен притвор префрлена во затвор во Најпидо

Воената власт во Мјанмар денеска соборената лидерка Аунг Сан Су Чи ја префрли од домашен притвор во затвор во Најпидо

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close