БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Атанасова: ГЕРБ нема да поддржи влада предложена од Продолжуваме со промената

ГЕРБ нема да ја поддржи коалициска влада на Бугарија предложена од Продолжуваме со промената, изјави за БНР претседателка на пратеничката група на ГЕРБ-УДФ Десислава Атанасова

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close