Политички партии

Арсовски: ФИТР да го поддржи стопанството и младите научници, а не да дава грант од 2.400.000 денари за рецепт за пица

4 декември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close