Политички партии

Арсовски: Коста Петров доделува пари од ФИТР за рецепт за пица на свој сограѓанин од Гостивар

СДСМ испумпува пари преку Фондот за иновации со години. Откако се дојдени на власт немаат прекинато со испумпување на пари од Фондот за иновации.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close