Политички партии

Арсовски: Адвокатурата излезе најисплатлива професија во СДСМ

Како што на трибината викендов ветивме дека ќе објавуваме каде завршуваат народните пари - во џебовите на кадрите на СДСМ. Денеска продолжуваме со обелоденување на можеби најголемите бизнисмени од СДСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close