Општински вестиСкопје

Арсовска и Стојкоски со жителите на Ѓорче Петров: Се детектираат проблемите за кои надлежен е градот

Градоначалничката на Град Скопје Данела Арсовска и градоначалникот на Ѓорче Петров денеска на средба со жителите на сите месни заедници во општината ги детектираа проблемите кои се присутни и треба да се решат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close