Локални избори 2021Политички партии

Арсовска: Бесплатен јавен превоз за сите скопјани

Бесплатен јавен превоз за сите скопјани и понуда на избор за жителите за еколошка алтернатива на нивните автомобили, најави денеска на прес-конференцијата кандидатката за градоначалник на Град Скопје Данела Арсовска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close