БалканДописници Свет

Апелација ја потврди пресудата за поранешниот албански државен обвинител, Ким ја пофали работата на судството

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close