0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Анџелина Џоли го тужи Бред Пит за насилство кон неа и децата

Во обвинението таа подробно го опишува она коешто нејзините адвокати го навеле како злоставување, а се случило во приватен авион пред шест години. Тоа, наводно довело до барање за развод од страна на Џоли неколку дена подоцна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close