0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Анчелоти: Мислам само на финалето со Ливерпул, а не на Мбапе

Во моментов размислувам само за финалето во ЛШ, изјави Анчелоти на редовната прес-конференција пред утрешниот прволигашки натпревар против Бетис.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close