Политички партии

Антовски: Со укинувањето на евтината тарифа од 14 до 16 часот народот ќе остане со уште пократок џеб

Скопје, 3 јануари 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close