0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт

Антиќ повика 18 кошаркарки на подготовки за ЕП до 20 години

Селекторот на македонската женска кошаркарска репрезентација до 20 години Јелена Антиќ денеска го објави списокот со 18 имиња за подготовките за настап на Европското првенство во Б дивизијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close