ЕвропаСвет.Слајдер

Антивладини протести во Ерменија

Неколку илјади луѓе денеска протестираа во Ереван барајќи оставка од ерменскиот премиер Никол Пашинијан

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close