0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Анкета: Шеесет и шест проценти од Европејците се за членство на Украина во ЕУ

Значително мнозинство европските граѓани го поддржуваат пристапувањето на Украина во Европска Унија, покажуваат резултатите од истражувањето на јавното мислење на Фондацијата Бертелсман

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close