БалканСвет.Слајдер

Анкета: Словенците би прифатиле поригорозни мерки за невакцинираните лица

Мнозинството Словенци би поддржале одлука за воведување рестрикции за лицата кои не се вакцинирани против Ковид-19, но се против заклучување за сите, покажува анкетата на љубљанскиот дневен весник Дневник

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close