СветСвет.Слајдер

Анкета: Речиси 80 проценти од Палестинците сакаат Абас да поднесе оставка

Поддршката за Хамас - ривалот на Абас, се зголеми по единаесетдневната војна во појасот Газа во мај и останува висока.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close