БалканДописници Свет

Анкета: Политичкиот проект на двајцата поранешни бугарски привремени министри Кирил Петков и Асен Василев има потенцијал од 8-9 отсто

новиот политички проект на двајцата поранешни привремени министри за економија и финансии Кирил Петков и Асен Василев, покажува потенцијал од 8-9 отсто од оние кои одлучија да гласаат на 14 ноември

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close