Дописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Анкета: Ерик Земур пласиран во вториот круг на претседателските избори во Франција

Контроверзниот новинар Ерик Земур, според уште една анкета на јавното мислење, иако не се декларирал како претседателски кандидат, повторно испитаниците го ставија во вториот круг на претседателските избори во 2022 година, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close