БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Андрулакис: Не заговараа планетите против мене, туку парадржавен механизам

Не заговараа планетите против мене, туку парадржавен механизам, што треба да биде изведен пред лицето на правдата. За ова се борам, порача лидерот на ПАСОК - Движење за промена, Никос Андрулакис по средбата со грчката претседателка Катерина Сакеларопулу во однос на случајот со следењето на неговиот мобилен телефон, јави дописничката на МИА од Атина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close