0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Андерсон: Шведска за неколку дена ќе поднесе апликација за членство во НАТО

Шведските владејачки социјалдемократи најавија поддршка за влезот на земјата во НАТО.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close