0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Англија и Шведска на полуфиналето во женското УЕФА ЕУРО 2022

Женската фудбалска репрезентација на Англија вечерва од 21 часот ќе се соочи со Шведска на стадионот во Шефилд во полуфиналето на УЕФА ЕУРО 2022.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close