0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Американски генерал: Руската инвазија на Украина би резултирала со голем број жртви

Водечкиот американски генерал Марк Мили изјави дека евентуалната руска инвазија на Украина би била „страшна“ и ќе доведе до голем број жртви.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close