0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Американската амбасадорка во ОН: Руска инвазија на Украина би ја отворила Пандорината кутија

На прес-конференција Гринфилд ја обвини Русија дека покрај воените активности извршува кибер напади, паравоени активности и кампањи за дезинформација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close